Koñese Ita-nia Reprezentante (parte 8), Kandidatu Deputadu husi PUDD Featured

By Ekipa INDEPENDENTE Maiu 05, 2023 1880
Prezidente PUDD, Silvestre Sufa. Foto:Domingos/INDEPENDENTE. Prezidente PUDD, Silvestre Sufa. Foto:Domingos/INDEPENDENTE.

Partidu Politiku 17 ne’ebé admitidu hodi tuir eleisaun parlamentar ba tinan ida ne’e idaidak iha ona kandidatu ne’ebé sei ba tuur iha Parlamentu Nasionál nu’udar reprezentante povu.

Sidadaun sira, liu-liu sira ne’ebé ho idade votus, presiza koñese figura hirak husi kada partidu politiku ne’ebé sei reprezenta sira bainhira sira fó konfiansa liu husi votasaun iha 21 Maiu 2023.

Atu bele koñese figura hirak ne’e, iha kada edisaun, Jornal INDEPENDENTE sei públika lista kandidatu deputadu sira husi kada partidu politiku. Ba daualu, Jornal INDEPENDENTE sei oferese lista husi partidu politiku ho númeru sorteiu 8, Partidu Unidade Dezenvolvimentu Demokratiku (PUDD), hanesan tuir mai ne’e:

Kandidatus Efetivus

  1. Silvester Xavier Sufa Efi, A.Md., Lic.Eco.,MPA
  2. Aleixo de Carvalho X. Monteiro, Lic.D.MD
  3. Ana Rosa da Costa Guterres, SE.M.Ac
  4. Alberto Carvalho Araújo, SS,.MM,.EM
  5. Lourenço Amaral de Matos "Matos Lao Rai"
  6. Alise de Fátima Noronha, L.Ed
  7. António Justino Rangel Pinto "ATO"
  8. Raul Filomeno Soares Ferreira
  9. Amena Jerónimo de Sousa
  10. Luís José Pereira “Jordao”
  11. António Fernando do Rêgo da C.dos Reis
  12. Marce Pretronela Nelci Bere
  13. Manuel de Jesus dos Santos
  14. Guido de Fátima Cabral Abel
  15. Silvina Ferreira
  16. Mateus Jacob Soares
  17. Domingos Luís G.M.B. Correia
  18. Dulce Maria Gaio Freitas
  19. André de Oliveira
  20. Apolinário Soares
  21. Jesuína C. Serpa Ximenes Belo
  22. Patrício Lite
  23. Juvêncio de Jesus
  24. Mónica Graziela Guterres
  25. Domingos Freitas
  26. Nelson Diana da Costa
  27. Albertina Cardoso
  28. Manuel Branco Gonçalves
  29. Narseso Verdial
  30. Julieta da Costa
  31. Ilídio Mau-Terça Mendonça
  32. Manuel Soares
  33. Fernanda Lim Marçal
  34. Alexandre da Costa
  35. Amândio da Cruz Sarmento, L.cp,
  36. Joaninha Guterres
  37. Armindo António de Jesus
  38. Nicolau Soares da Conceição
  39. Justina dos Santos
  40. Apolinário Mau Leto dos Santos
  41. Bartolomeu Pereira
  42. Cecília de Carvalho
  43. Florentino do Rego Tilman
  44. Tomas da Silva
  45. Ana Teresa Sequeira
  46. Pedro do Santos
  47. Casimiro Soares
  48. Zelia Soares
  49. Nelson da Costa Faria Lemos
  50. Humberto José Alves
  51. Caterina Fátima Sarmento
  52. João Martins Xavier Reis
  53. Atanásio Aparício Guterres
  54. Senhorinha Alves Lopes
  55. Francisco Xavier
  56. Telesforo S. dos Reis Pereira
  57. Mário de Sousa Guterres da Silva
  58. Francelina Ximenes Guterres
  59. Joanico Cristóvão
  60. João Evangelino dos S. Araújo
  61. Adalgisa Maria Lourdes
  62. Felisberto Dinis
  63. Manuel Ferreira
  64. Lucinda Fátima Ribeiro
  65. Canisio dos Reis Maia

Kandidatus Suplentes

  1. Evaresto da Conceição
  2. Engrácia do Rego Ferreira
  3. Justo Viegas Pinto
  4. Venâncio Soares dos Santos
  5. Juliana Colo
  6. Ferlinus da Cruz
  7. Alexandre Ena
  8. Elisa Sequeira Monteiro
  9. Santiago de Jesus da Costa
  10. João Humberto Pereira
  11. Susana Serra Lopes
  12. Nelson Maia
  13. João Geraldo Amaral
  14. Marina da Conceição Ribeiro
  15. Ângela Maria A.F. Rangel Freitas
  16. Verónica de J. da Costa Oliveira
  17. José Manuel da Costa
  18. Norberto Amaral Ribeiro
  19. António da Costa
  20. Juvinal Noronha
  21. Ventura da Costa
  22. João Belo
  23. Berta Sequeira
  24. Álvaro do Rego
  25. Julião Soares Pinto
Rate this item
(0 votes)

Independente Digital TV

Tuir ami iha Twitter

Kalendariu Notisia

« May 2024 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31